KONST / Litografier / Färglitografi 13862036
nr 1386 2036
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Färglitografi, John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige, Cadillac, PT, Monogramsignerad JEF, 1995. Motivet: 46x57, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:51:31
26/2 18:35:56
22/3 19:20:54
22 mar
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén